Доставка та Оплата

Умови покупок України.

- Прийом замовлень щодня 24 години на добу через коштк на сайті в режимі он-лайн.
- Обробка замовлень та консультації менеджерів: понеділок, вівторок, середа, четвер, п'ятниця, субота - з 10.00 до 20.00, неділя - вихідний.

          Оплата Україна.

- 100% Оплата замовлення на карту Приват банка.
- післяплатою після передоплати 150 грн на карту.
- Після оформлення замовлення реквізити на оплату надходять на електронну адресу, в Viber, Telegram.
- Оплати приймаються до 20:00.

         Доставка Україна.

- Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Укрпошта.

- Відправка замовлення - після 17:00 щодня, крім неділі.

- Номер товаро-транспортної накладної Ви отримуєте на Вашу електронну адресу електронної пошти або у вигляді СМС-повідомлення.

              Умови Повернення 

1. Ми працюємо згідно “Закону України про права споживачів”.

2. Поверненя товару виконується у випадку коли:

- він не використовувався

- збережен товарний вигляд

- збережені споживчі властивості, етикетки, ярлики.

- немає сторонніх запахів, у тому випадку прального порошку, парфумерії

3. Зверніть увагу, що претензії о невідповідності моделі та брак товару приймаються тільки якщо він виявлен у відділені служби доставки. Після отримання посилки, претензії по данним пунктам не приймаються.

4. Повернення акційних товарів можливе на протязі 24 годин з момента отримання, покупець попереджуеється про це при покупці.

5. При відмові від товару, у відділені служби доставки, як компенсацію транспортних послуг та витрат на пакування, передоплата в размірі 150 грн. не повертається. При повній оплаті з суми повної оплати вираховується 100 грн., при поверненні грошових кошт покупцю.

6.  Витрати на транспортні послуги по доставці товару та передачі грошових кошт оплачує Покупець.

7. При відмові Покупця від Товару, Продавець повертає йому вартість поверненного Товару, на протязі до 5 діб з дати надходження поверненного Товару на склад Продавця разом з заповненою Покупцем заявою на повернення.

8. Повернення грошових коштів вартістью Товара здійсноється виключно особі, вказаною у Замовлені на Товар, при умові надання такою особою квитанції (накладної, чека) про сплату Товара, за який повертаються кошти.

9. У випадку, якщо Покупець в Замовленні вказав невірні данні, або не надав чек( квитанцію, накладну) для повернення грошових коштів, або надав конкретні вимоги по замірам товара, відправки або були укладені інші домовленності по срокам обміну чи повернення, установлені Продавцем перед відправленням товару, а надалі відмовляється від заявленого, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцю у поверненні грошових коштів.

10. Вимоги о поверненні, сплаченої за товар грошової суми, підлягають схваленню на протязі 30 діб з дня пред'явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закона України «Про захист прав споживачів»).
 

              Умови Обміну 

1. Ми працюємо згідно “Закону України про права споживачів”.

2. Обмін товару виконується у випадку коли:

- він не використовувался

- збережен товарний вигляд

- збережені споживчі властивості, етикетки, ярлики.

- немає сторонніх запахів, у тому випадку прального порошку, парфумерії

3. Зверніть увагу, що претензії о невідповідності моделі та брак товару приймаються тільки якщо він виявлен на відділені служби доставки. Після получення відправки, претензії по данним пунктам не приймаються.

4. Обмін акційних товарів можливе на протязі 24 годин з момента отримання, покупець попереджуеється про це при покупці.

5. Витрати на транспортні послуги по доставці товару та передачі грошових кошт оплачує Покупець.

6. Обмін виконується до 3 діб з дати надходження Товару на склад Продавця разом з заповненою Покупцем заявою на обмін. У суботу та неділю обмін не виконується.

7. У випадку, якщо Покупець в Замовленні вказав невірні данні, або не надав чек( квитанцію, накладну) о оплаті, або надав конкретні вимоги по замірам товара, відправки або були укладені інші домовленності по срокам обміну, установлені Продавцем перед відправленням товару, а надалі відмовляється від заявленого, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцю у обміні.

© 2020